مخزن آب زیر پله / ابعاد و قیمت مخزن پلی اتیلن زیرپله ای

 خرید مخزن آب زیرپله ای

یکی از فضاهای در دسترس برای نصب مخزن آب، فضایی است که در زیر پله مجتمع های ساختمانی وجود دارد. بسته به عرض راه پله و ارتفاع نیم طبقه اول این مکان می تواند مخازن در ابعاد متفاوت را در خود جای دهد. پرطرفدارترین مخزن برای نصب در چنین مکان هایی مخزن آب زیرپله هستند. به خاطر داشته باشید در ساختمان هایی که این مکان ابعاد به اندازه کافی بزرگ دارد نیاز نیست برای حجم مورد نیاز خود حتماً دنبال مخزن با قالب اصطلاحاً زیرپله ای باشید.

فضای بزرگ دست شما را برای خرید و نصب انواع مختلفی از مخازن پلی اتیلنی باز خواهد گذاشت. اما در صورتی که یک راه پله با عرض قریب به 110 سانتیمتر دارید و ارتفاع تا زیر پاگرد نیم طبقه حداکثر 120 سانت است و طولی با حداکثر 220 سانتیمتر دارید حجیم ترین مخازنی که می توانید جانمایی و نصب کنید مخازنی هستند که با قالب زیر پله تولید می شوند. مخازن زیر پله از 500 تا 1500 لیتر در فروشگاه پلاستیک مخزن عرضه می شوند ذیلا به معرفی بیشتر این مخازن خواهیمم پرداخت :

انواع مخزن پلی اتیلن زیرپله ای

1-مخزن زیر پله 1500 لیتری :

   این مخزن زیر پله ای با طول قریب به 200 سانتیمتر و عرض 117 سانتیمتر و ارتفاع 110 سانتیمتر می باشد. باید توجه داشته باشید مابین نرده راه پله و دیواره کناری عرض مفید بیش از 117 سانت برای انتقال مخزن زیر پله به محل نصب وجود داشته باشد. پیشنهاد می کنیم حتمی ارتفاع 120 سانت برای نصب مخزن پلی اتیلن زیر پله در دسترستان باشد.

 

2-مخزن زیرپله 1000 لیتری :

این مخزن با طول 170 سانتیمتر و عرض 90 سانتیمتر و ارتفاع 105 سانتیمتر می باشد. ابعاد این مخزن به گونه ای است که تقریبا در بیشتر ساختمانها و در فضای زیرپله آنها قابل استفاده است. در صورتی که این مخزن به دلیل محدودیت های عرض و خصوصا ارتفاع برای شما قابل استفاده نباشد ما مخزن 800 لیتری مکعبی را خدمتتان پیشنهاد می کنیم ولی اگر مشکل و محدودیت ابعادتان خصوصا در قسمت طول بیشتر باشد مخزن زیرپله ای 500 لیتری را خدمتتان پیشنهاد می کنیم. در ادامه هر دو مورد را خدمتتان معرفی می کنیم.

 

3-مخزن مکعبی 800 لیتری :

مخزن مکعبی زیر مجموعه مخازن زیر راه پله قرار نمی گیرد. ولی به دلیل اینکه ابعاد مناسبی دارد در زیر راه پله ها هم قابل استفاده است.  مخزن مکعبی با طول 170 و عرض 90 و ارتفاع 70 سانتیمتر یکی از محبوبترین مخازن است. برای عبور این مخزن راه روهای باریک می توان موقتا مخزن را چرخاند و جای عرض و ارتفاع را تغییر داد و از راه روهای با عرض 70 سانتیمتر نیز آن را عبور داد.

4-مخزن زیرپله ای 500 لیتری :

این مخزن با طول 128 سانتیمتر و عرض 88 سانتیمتر و ارتفاع 95 سانتیمتر به خوبی قابل جانمایی در فضای زیر پله ای می باشد.

در صورتی که مخزن کوچکتر از 500 لیتری برای فضای زیرپله نیار دارید پیشنهاد می کنیم از بین انواع مخازن افقی متداول که در فروشگاه مخزن آب دات کام عرضه می شوند استفاده کنید.

ابعاد و قیمت مخازن زیر پله

نام کالا طول(cm) عرض(cm) ارتفاع(cm)
مخزن زیر پله ای 500 لیتری 128 88 95
مخزن زیر پله ای 1000 لیتری 170 90 105
مخزن زیر پله ای 1500 لیتری 204 98 120
مخازن زیر پله طبرستان *** مخزن زیر پله ای طبرستان *** مخزن آب زیرپله ای *** مخزن پلی اتیلن زیر پله ای
قیمت مخزن آب زیرپله ای *** مخزن سیصد لیتری زیر پله ای *** خرید منبع آب زیرپله ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *