مخازن ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن ضد باکتری

   از پرکاربردترین قالب های شرکت پلاستونیک قالب مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن است، دلیل استفاده از مخزن های پلی اتلین به جای مخزن های گالوانیزه مزایای زیاد این محصول است.

  • مخزن پلی اتیلنی بسیار با دوام تر و طول عمر بیشتری دارد.
  • تحویل سریع و فوری مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلنی  با امکان حمل و نقل آسان به سراسر کشور وجود دارد.
  • مخزن پلی اتیلنی ۱۰۰% بهداشتی بوده و دارای نشان سیب سلامت و همچنین علامت ملی استاندارد است.
  • منبع پلی اتیلنی طول عمر بیشتری دارد و علاوه بر خاصیت خوردگی دارای گارانتی تعویض ۵ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است.

مخازن ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلنی دارای قطر ۲۹۰ سانتیمتر و ارتفاع ۳۳۵ سانتیمتر است. قالب این مخزن حجیم طوری طراحی شده است تا بدون هیچ گونه مشکلی فشارهای ناشی نیروی ثقل آب را در تمامی قسمت های مخزن به خوبی تحمل کند و در شرایط استاندارد تا ده ها سال برای مشتریان عزیز قابل استفاده باشد. از دیگر نام های این مخزن در بازار: مخزن پلی اتیلن ۲۰ متر مکعبی، تانکر پلاستیکی ۲۰ هزار لیتری و منبع آب ۲۰۰۰۰ لیتری را می توان نام برد.

   از ویژگی های این مخزن میتوان به سه لایه و آنتی باکتریال بودن آن اشاره کرد. مخازن سه لایه که سه جداره نیز خوانده میشوند؛ مخازنی هستند که نور را از دیواره ی خود عبور نمی دهند. این تفاوت مخزن سه لایه با تک لایه باعث می شود تا از مواد درون مخزن در برابر نور خورشید محافظت شود. مخزن پلی اتیلن سه لایه با جلوگیری کردن از تابش نور به درون خود، اجازه عبور نور مرئی از جداره مخزن را نمی دهد. وجود لایه سیاه رنگ میانی، باعث می شود که هیچ نوری به درون مخازن راه نیابد. پس اگر قصد دارید از مواد و مایعاتی استفاده کنید که نسبت به عبور و تابش نور حساس هستند و در نتیجه برخورد نور تغییر می کنند، باید از مخازن سه لایه استفاده کنید. ضخامت دیواره ی این مخزن از مخازن تک لایه بیشتره نبوده و تنها تفاوت آن در تعداد لایه ها می باشد.
شما به راحتی می توانید یک مخزن تک لایه را از سه لایه تشخیص دهید، برای اینکار کافیست یکی از سه راهکار درج شده را انجام دهید:

  1. دست خود را روی سطح بیرونی مخزن قرار دهید، اگر سایه ی آن از داخل دیده شد این یک مخزن سه لایه نبوده و تک لایه می باشد.
  2. اگر هنگامی که درب مخزن را می بندید درون آن تاریک و تاریک تر شود به این معنی است که تنها منبع ورود نور به داخل مخزن از دریچه ی آن بوده و با بستن درب ورود نور در حال کمتر شدن و سپس قطع شدن است. ولی اگر در حین بستن درب مخزن ، داخل آن روشن ماند و نسبتا تغییری نکرد، یعنی نور از دیواره مخزن وارد می شود پس در نتیجه مخزن بی رنگ یا تک لایه است.
  • تشخیص سطح مایه داخل مخزن سه لایه امکان پذیر نیست؛ این به دلیل آن است که ما زمانی جسمی را می بینیم که از آن جسم نوری به ما برسد، اگر از درون مخزن نوری به چشم ما نرسد ما نمی توانیم داخل آن را مشاهده کنیم و میتوان دریافت که با یک مخزن سه لایه سر و کار داریم.

دیگر ویژگی ای که در بالا به آن اشاره شد آنتی باکتریال بودن مخازن پلی اتیلن ۲۰۰۰۰ لیتری است. مخزن آنتی باکتریال را به هر مخزنی که در آن امکان رشد و تکثیر باکتری وجود نداشته باشد می گویند. با توجه به رشد روز افزون استفاده از مخازن آب پلی اتیلن به عنوان منبع آب بهداشتی منازل و ساختمان ها، بهداشتی بودن و بی ضرر بودن آنها برای سلامتی شهروندان اهمیت بسیار زیادی دارد.

مخزن آنتی باکتریال چیست؟

  مخزنی که در آن امکان رشد باکتری وجود ندارد. روش های بسیاری برای تولید این نوع مخازن هستند که یکی از آن ها استفاده از روش Bacteriostatic agent  است. در این روش با از بین بردن منابع غذایی با استفاده از “مهارگر رشد باکتری ” از رشد و تکثیر باکتری ها جلوگیری می شود. به عنوان مثال در مخرن هایی که ضد جلبک هستند امکان رشد و تکثیر باکتری ها وجود ندارد. چرا؟ چون این جلبک ها بعد از مرگ تنها غذای این باکتری ها در سیستم آب شهری هستند.
این دسته از مخازن در گروه رایج ترین و بهترین مخازن آنتی باکتریال و در گروه مهارگر رشد باکتری قرار دارند.

تکنیک دیگر استفاده از روش “پلیمر آنتی باکتریال تماسی” است. در این روش از پلی اتیلن به دلیل وجود ماده ی پاد زیست در ساختار مولکولی آن استفاده می شود. معمولا از این پلی آتیلن در داخلی ترین لایه مخزن که در تماس با آب است استفاده می کنند، رنگ به کار رفته در لایه ی داخلی مخزن مسئله ای سلیقه ای بوده و با توجه به نظر تولید کننده می تواند سفید، آبی و … باشد. در این مخازن سطح داخلی مخزن دارای خاصیت آنتی باکتریال تماسی است. برای عملکرد خاصیت ضد باکتری ، سطح داخلی مخزن باید همیشه تمیز و پاکیزه باشد. مخزن آنتی باکتریال و یا هر محصول دیگری که دارای بدنه آنتی باکتریال تماسی است بر خلاف تبلیغات متداول و رایج، تنها زمانی ماهیت آنتی باکتریال دارند که سطح آنها کاملا عاری از گل و لای و رسوب باشد و به عبارت دیگر صد در صد تمیز باشند. هر گونه رسوب هر چند با لایه ای بسیار نازک و میکروسکوپی که با چشم قابل مشاهده نباشد ، روی بدنه مخازن آنتی باکتریال ته نشین می شوند و عملا این مکانیسم را بی اثر می کنند. برای اینکه یک مخزن آب دارای خاصیت آنتی باکتریال تماسی موثر باشد باید ضمن نظافت منظم مخزن ، در ورودی آب به مخزن از پیش فیلتر مناسب استفاده کنید.

این مساله به خاطر آن است که مکانیسم مهار کننده رشد و نابود کننده باکتری در پلیمرهای آنتی باکتریال، صرفا تماسی بوده و تنها زمانی عمل می کند که دیواره سلولی میکرو ارگانیسم یا باکتری با سطح داخلی مخزن در تماس فیزیکی مستقیم باشد. در طی این تماس مستقیم غشا سیتوپلاسمی و مکانیسم تبادل یونی تک سلولی تخریب می شود. ولی کوچکترین مانعی مانند رسوباتی که به شکل معمول در همه مخازن مشاهده می شوند مانع از اثر ماده آنتی باکتریال روی سطح پلیمر می شود.

بعد از اتصال مخزن آب به لوله های آب شهری به دلیل رسوبات داخل آب لوله کشی، نهایتا در مدت بسیار کمی ( چند روز) قسمت اعظمی از سطح داخلی مخزن، خصوصا قسمت های پایینی آن پوشیده از رسوبات می شود و مواد ته نشین شده مانند سپری از باکتری ها محافظت می کنند. تنها باکتری هایی که در عمیق ترین لایه رسوبات و در مجاورت سطح داخلی مخزن هستند تحت تاثیر ماده آنتی باکتریال داخل پلیمر قرار خواهند گرفت. بنابراین به نظافت دوره ای مخزنتان اهمیت بیشتری دهید و به هیچ وجه قبل از مخزن اصلی و حجیم ساختمان از فیلتر ذغال فعال استفاده نکنید. این فیلتر مهم ترین ماده آنتی باکتریال یعنی گاز کلر محلول در آب را از آن جدا می کند. توجه داشته باشید آبی که از فیلتر ذغال فعال عبور می کند به فاصله کوتاهی باید مصرف شود.

 

موثر ترین ماده آنتی باکتریال مخزن شما، کلر محلول در آب شهری است!

گاز کلر محلول در آب که توسط شرکت آب و فاضلاب به آن در تصفیه خانه ها اضافه می شوند موثرترین و مهم ترین ماده آنتی باکتریال است که از آب و مخزن ذخیره شما به خوبی محافظت می کند. نکته ی مهم این است که  به هیچ عنوان از فیلتر ذغال فعال قبل از مخزن ذخیره اصلی ساختمان استفاده نکنید؛ ذغال فعال با حذف مهم ترین ماده آنتی باکتریال یعنی گاز کلر محلول در آب شانس رشد و نمو به باکتری ها در داخل مخزن را خواهد داد. آبی که از فیلتر ذغال فعال عبور می کند کلر خود را از دست می دهد و بهتر است زودتر مصرف شود.

ماده آنتی باکتریال چیست؟

به هر ماده یا پدیده ای که باعث نابودی یا جلوگیری از رشد باکتری شود گویند. به عنوان مثال یکی از نمونه های ساده از پدیده های فیزیکی گرم کردن است. گرما که تاثیری مخرب بر روی ساختار پروتئین دارد و آن را دناتوره می کند. در فرآیند های پاستوریزاسیون و استریلیزاسیون بر پایه گرما و زمان مناسب ، از این روش برای از بین بردن باکتری استقاده می شود.  از آن طرف سرما و دمای نزدیک به صفر برای برخی باکتری ها تاثیر مشابهی دارد. مواد شیمیایی مانند الکل ، انواع ترکیبات کلردار و ید دار و انواع داروهای آنتی بیوتیک همه خاصیت آنتی باکتریال دارند.  امروز خاصیت آنتی باکتریال در صنعت کاربرد فراوانی پیدا کرده است. مواد آنتی باکتریال در صنعت تولید مخزن و منبع پلی اتیلن نیز کاربرد دارد. به عنوان مثال یکی از پرمصرف ترین مواد آنتی باکتریال شناخته شده، دی اکسید تیتانیوم است که به عنوان رنگ سفید در تولید مخزن پلی اتیلن استفاده می شود. این ماده خصوصا در مجاورت نور خورشید به شدت فعال می شود و خواص آنتی باکتریال آن شدت می یابد. از این خاصیت حتی در دستگاه های تصفیه هوا هم استفاده می شود و اصولا پدیده فتوکاتالیست کاربرد این رنگ خوراکی آنتی باکتریال در مجارت نور ، خصوصا نور فرابنفش است.

همان گونه که عنوان شد رنگ خوراکی دی اکسید تیتانیوم Tio2 یک اکسید فلزی به صورت پودر سفید رنگ بوده که جاذب اشعه ماورا بنفش نیز هست. این ماده در صنعت به عنوان رنگ خوراکی ( رنگ سفید آدامس) ، کرم ضد آفتاب و … کابرد گسترده ای دارد. خاصیت مهم دیگر، ماهیت فتوکاتالیستی آن است. این ماده می تواند آلاینده های متعددی را از طریق اکسیداسیون با استفاده از نور خورشید یا نور مصنوعی ( خصوصا اشعه ماورای بنفش ) بعنوان یک منبع انرژی، تجزیه و نابود کند. دی اکسید تیتانیوم که در واقع رنگ سفید مخزن پلی اتیلن است به عنوان یکی از بهترین فتوکاتالیست ها برای حذف باکتری ها ، مواد آلی سمی ،فرآیند حذف انواع فلزات سنگین از آب و فاضلاب ، تصفیه آب های آشامیدنی و تصفیه هوا در صنعت کاربرد دارد.

چگونه مخزنی حجیم تر از یک مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری داشته باشیم؟

   اگر نیاز به ذخیره مواد مورد نظر خود در حجم هایی بیشتر از ۲۰۰۰۰ لیتر دارید اصلا نگران نباشید. میـتوانید برای افزایش حجم ذخیره سازی آب و یا مایعات چندین مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری را به یکدیگر متصل کنید، برای اینکار می توان تعدادی مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری را به یکدیگر توسط شاه لوله هایی به صورت موازی متصل کرد به این ترتیب حجم مورد نظر شما تامین خواهد شد. این مخازن حجیم پلاستیکی و پلی اتیلنی از استحکام بسیار بالایی برخوردارند.

 

بورس فروش مخزن، منبع یا تانکر آب پلی اتیلن یا پلاستیکی در تهران

اگر به دنبال این هستید که از بورس فروش مخزن، منبع یا تانکر آب در تهران آگاهی پیدا کنید تا انتهای این صفحه را مطالعه نمایید تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن به  بهترین مخزن آب دسترسی داشته باشید و با کمترین قیمت ممکن آن را خریداری نمایید.

Continue reading

وان پرورش ماهی ارزان قیمت / وان شیلاتی دسته دوم

وان پرورش ماهی و وان شیلاتی را احتمالاً در بسیاری از ماهی فروشی ها و مراکز پرورش ماهی و آبزیان مشاهده کرده اید. وان های پلاستیکی پلاستیک مخزن از پلی اتیلن فود گرید ۳۸۴۰ تولید شده و تولید شرکت پلاستونیک است. این وان ها به دلیل ویژگی ها و مزایایی که دارند همواره مورد توجه پرورش دهندگان انواع آبزیان و همچنین پرورش دهندگان زالو نیز قرار گرفته است.

Continue reading

خرید تانکر آب / مشخصات، ابعاد و قیمت فروش تانکر آب

خرید تانکر آب

تانکر آب در ایران انواع مختلفی دارد. متداولترین انواع آنها تانکر آب پلاستیکی ( یا تانکر پلی اتیلن ) و تانکر آب فلزی است. هر کدام مزایا و معایبی دارند و شما با توجه به نیاز و کاربردتان می توانید انتخاب کنید که کدام یک انتخاب بهتری هست. در این نوشته ابتدا لیست قیمت خرید تانکر آب بیان شده و سپس راهنمای خرید تانکر آب پلی اتیلن یا پلاستیکی شرح داده می شود.

بیشتر محتوای این صفحه در خصوص تانکر آب پلاستیکی یا پلی اتیلنی است اما می توان برای تانکر های فلزی نیز نکات عنوان شده را استفاده نمایید. در صورتی که نیاز به خرید و اطلاع از تانکر فلزی دارید اینجا را کلیک نمایید و فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید. ما درخواست شما را به شرکت های همکار که در خصوص تولید و فروش تانکر فلزی فعال هستند ارجاع خواهیم داد.

Continue reading

مخزن پلی اتیلن چیست و چرا با مخزن فلزی جایگزین می شود؟

مخزن پلی اتیلن چیست

مخزن پلی اتیلن چیست؟

مخزن پلی اتیلن نوعی از مخازن پلاستیکی یا پلیمری است که در سال های اخیر پرفروش ترین مخزن ذخیره سازی آب و مایعات در ایران شناخته شده است. مخازن پلی اتیلن بیشتر برای نگهداری و ذخیره سازی آب و سیالات سازگار با پلی اتیلن و حمل موادی تولید می شوند که با این ماده سازگاری دارند.

این مخازن پلاستیکی یا پلی اتیلنی، که با نام های منبع آب پلاستیکی و تانکر آب پلاستیکی نیز شناخته می شوند، معمولا برای مصارف خانگی در آپارتمان ها نصب می شوند و یا در صنعت ساختمان، کشاورزی، غذایی، دارویی و صنایع شیمیایی به منظور ذخیره سازی و حمل و نقل آب یا دیگر مایعات مورد استفاده قرار می گیرند. در حال حاضر در دنیا ذخیره سازی و حمل و بسته بندی انواع آفت کش ها و بسیاری از مواد شیمیایی توسط همین ظروف پلی اتیلنی انجام می شود. مخازن پلی اتیلن که مخازن پلیمری نیز نامیده می شوند به دلایل بسیار زیادی محبوب هستند و استفاده از آن ها بسیار عمومیت یافته است. در ادامه می توانید اطلاعاتی درباره مخازن پلی اتیلن از قبیل: مزایای مخازن پلی اتیلن، معایب و نقاط ضعف آن ها، ساختار فیزیکی و شیمیایی اجزای تشکیل دهنده مخازن پلی اتیلن و نکات لازم جهت خرید مناسب مخازن پلی اتیلن بدست آورید.

Continue reading

انواع تانکر / تانکر پلاستیکی / تانکر فلزی / تانکر سیمانی و چوبی

تانکر آب، که با نام های دیگری مثل مخزن و یا منبع آب نیز شناخته می شود، با تنوع زیادی در بازار موجود است. تنوع محصولات اگرچه که از طرفی به پاسخ دادن به تمامی نیاز های عمومی و تخصصی بازار کمک می کند، اما همچنین می تواند باعث سردرگمی خریدارانی باشد که قرار است برای دفعه اول اقدام به خرید تانکر کنند. هر کدام از این تانکر ها برای کاربری مخصوصی تولید شده اند و بنابراین آشنا شدن با چند ویژگی مربوط به تانکر آب، به شما در انتخاب مناسب ترین تانکر کمک می کند.
همچنین در ادامه این پست، مناسب یا نامناسب بودن هر تانکر برای انواع کاربری ها نوشته شده است.

Continue reading

قیمت و خرید مخزن آب طبرستان و پلاستونیک / مخازن پلی اتیلن منبع و تانکر پلاستیکی

لیست قیمت مخزن پلی اتیلن طبرستان پلاستونیک

مخزن پلی اتیلن یا تانکر پلاستیکی از جمله پر فروش ترین مخازن آب پلی اتیلن در ایران است. ما در مجموعه پلاستیک مخزن اقدام به فروش مخازن پلی اتیلنی بهترین تولیدکنندگان مخازن پلی اتیلن در ایران می نماییم. به همین دلیل در این صفحه لیست قیمت مخازن پلی اتیلن عرضه شده در مجموعه پلاستیک مخزن برای شما قرار داده شده است.

Continue reading

مخزن آب پلی اتیلن – راهنمای جامع و لیست قیمت خرید مخازن آب پلی اتیلن

مخزن آب پلی اتیلن

مخزن آب پلی اتیلن پر مصرفترین مخزن آب ذخیره سازی در یک دهه گذشته بوده و  رفته رفته در حال جایگزینی با مخازن فلزی، استیل یا فایبرگلس شده و به طور قطع اکنون می توانیم بگوییم که 90 درصد کسانی که می خواهند اقدام به خرید مخزن آب برای کاربردهای خانگی و یا صنعتی نمایند مخزن پلی اتیلن را خریداری می کنند. چرا؟

Continue reading

مخزن آب | راهنمای خرید + جدول ابعاد و قیمت مخازن آب بهداشتی

مخزن آب

خرید مخزن آب بهداشتی و با کیفیت به خصوص برای مصارف خانگی و خوراکی اهمیت زیادی دارد. به دلیل اینکه بعضی از مشتریان تجربه مناسبی در خصوص خرید مخازن آب نداشته اند و با مشکلات زیادی مواجه شدند در این مطلب راهنمای خرید مخزن آب به همراه لیست ابعاد و قیمت مخازن آب پلی اتیلن را گرداوری کردیم.

Continue reading

7 راهکار جلوگیری از یخ زدن مخزن آب

جلوگیری از یخ زدن مخزن آب

با اینکه یخ زدن مخزن آب یک معضل رایج  نمی باشد, با این حال می تواند باعث نگرانی صاحبان مخازن آب در برخی نقاط  شود. اما معضل یخ زدگی مخزن آب، منبع آب یا تانکر آب در زمستان راهکارهایی قابل اجرا نیز دارد. البته تمامی انواع مخازن ذخیره سازی آب در برابر یخ زدگی رفتارهای متفاوتی از خود نشان می دهند به عنوان مثال مخزن فلزی به سرعت شروع به یخ زدگی می کند ولی مخزن پلی اتیلن یا مخزن پلاستیکی دیرتر از مخزن فلزی شروع به یخ زدگی می کند.

در این مطلب روش های کلی جلوگیری از یخ زدن مخزن آب فارغ از نوع مخزن آب که می تواند فلزی، بتنی، پلی اتیلنی و … بیان شده است.

Continue reading

مخزن پلی اتیلن 20000 لیتری | ابعاد و قیمت مخزن 20 هزار

مخزن پلی اتیلن 20000 لیتری

مخزن پلی اتیلن 20000 لیتری عمودی یا ایستاده در دو مدل تک لایه و سه لایه تولید می شود. مخزن 20 هزار لیتری سه لایه ضد جلبک و آنتی باکتریال برای ذخیره آب شرب در محیطهای روشن و زیر نور مستقیم آفتاب پیشنهاد می گردد.

Continue reading

مقابله با یخ زدگی مخزن آب پلی اتیلن، پلاستیکی یا فلزی

یخ زدگی مخزن آب پلی اتیلن

یخ زدگی مخزن آب پلی اتیلن، پلاستیکی، فلزی و یا هر نوع مخزن آب دیگری امکان پذیر است. اگرچه ممکن است مخازن پلی اتیلن دیرتر از سایر مخازن ذخیره آب شروع به یخ زدگی کنند ولی با این حال تدابیر و اندیشیدن به این موضوع در مناطق بسیار سردسیر می تواند مفید باشد.

Continue reading

راهنمای انتخاب و خرید مخزن پلی اتیلن یا تانکر پلاستیکی

خرید مخزن پلی اتیلن

خرید مخزن پلی اتیلن یا مخزن پلاستیکی اگر با آگاهی انجام نشود می تواند برای شما هزینه های اضافی ای بتراشد. به همین دلیل راهنمایی که بتواند در رابطه با خرید مخازن پلی اتیلن و پلاستیکی اطلاعاتی به شما مشتری عزیز ارائه دهد می تواند مفید باشد. پیش از اینکه بتوانید بهترین مخزن پلی اتیلن را انتخاب و خرید نمایید باید ابتدا نیازمندی ها و کاربردی که می خواهید استفاده کنید را در نظر بگیرید. به عنوان مثال مخزن پلی اتیلن برای ذخیره سازی آب با مخزن پلی اتیلن اسید متفاوت است و یا مخزن آب پلی اتیلن برای فضای باز و فضای بسته نیز می تواند متفاوت باشد.

Continue reading

6 روش پیشگیری از یخ زدگی مخزن آب ساختمان

یخ زدگی مخزن آب ساختمان

جلوگیری یا پیشگیری از یخ زدگی مخزن آب ساختمان و یا هر نوع مخزن آب ذخیره سازی در فصول سرد سال یکی از نگرانی های بسیاری از مشتریان است. مخازن آب پلی اتیلن به نسبت سایر مخازن آب مقاومت بیشتری در برابر یخ زدگی دارند و معمولاً به ندرت مشکل یخ زدگی می تواند موجب از بین رفتن و آسیب دیدن مخزن شود. با این حال اگر به مدت طولانی دمای هوا زیر صفر درجه باشد و از مخزن آب استفاده نشود و آبی به عنوان ورودی و خروجی به آن وارد یا خارج نشود ممکن است آب آن یخ بزند. در این حالت اگر مخزن آب پلی اتیلن با کیفیت باشد معمولاً حتی در صورت یخ زدن آب درون آن می تواند دوام بیاورد. در هر صورت ما در این مقاله روش های پیش گیری از یخ زدگی مخازن آب را خدمتتان معرفی می نماییم.

Continue reading

مخزن پلی اتیلن | ابعاد و قیمت مخازن پلی اتیلن ضد جلبک و بهداشتی

لیست قیمت مخزن پلی اتیلن

مخزن پلی اتیلن یکی از پرطرفدارترین مخازن ذخیره سازی است و در حال حاضر مخزن آب پلی اتیلن پرفروشترین مخزن آب در ایران به حساب می آید. در این صفحه ابتدا  لیست قیمت مخازن پلی اتیلن درج شده و سپس مزایا و معایب مخازن پلی اتیلن را بیان کرده ودر ادامه نیز انواع و دسته بندی آنها از نظر شکل ظاهری و ویژگی های مختلفی همچون ضد جلبک و بهداشتی بودن و همچنین استحکام مورد بررسی قرار گرفته و در انتها بیان می کنیم که در هر کاربرد کدام نوع مخزن از نظر شکل ظاهری مناسب تر و به صرفه تر است.

Continue reading

خرید مخازن پلی اتیلن یا پلاستیکی

خرید مخازن پلی اتیلن یا پلاستیکی

  در این مقاله پرسش های شما در خصوص خرید مخازن پلی اتیلن یا پلاستیکی در اختیار شما قرار داده شده است. لازم به ذکر است که هر کجا از عنوان مخزن پلاستیکی استفاده کردیم منظور همان مخزن پلی اتیلن است. به احتمال زیاد این مقاله بسیاری از پرسش های شما در ارتباط با منبع یا مخزن آب، مخازن اسید و مواد شیمیایی و مخزن پلی اتیلن را پاسخ خواهد داد ولی با این وجود اگر به پاسخ خود نرسیدید می توانید پرسش خود را از ما بپرسید، در اسرع وقت به آن پاسخ خواهیم داد. پرسشنامه در انتهای این صفحه و پس از پاسخ به سوالات متداول قرار گرفته است.

Continue reading

مقاومت مخازن پلی اتیلن یا پلاستیکی چقدر است؟

مقاومت مخازن پلی اتیلن یا پلاستیکی

مقاومت مخزن پلی اتیلن چقدر است؟ 

برخی از مشتریان بعد از اینکه متوجه می شوند مخازن پلی اتیلن زیر مجموعه مخازن پلاستیکی قرار می گیرند در ارتباط با مقاومت مخازن پلی اتیلن دچار تردید می شوند. به همین دلیل در این مقاله در خصوص مقاومت مخازن پلی اتیلن توضیحاتی خواهیم داد.

اولین موردی که باید به آن اشاره کنیم این است که تمامی تولید کنندگان مطرح مخازن پلی اتیلن و یا تانکر های پلاستیکی در ایران از پلی اتیلن 3840 استفاده می کنند و با مواد اولیه پلاستیکی بسیاری از مصنوعات پلاستیکی که همه روزه مشاهده می کنید کاملاً متفاوت است.

Continue reading

مخزن آب آنتی باکتریال، ضد جلبک و بهداشتی

مخزن آب آنتی باکتریال

بنا بر ادعای تولیدکنندگان مخازن پلی اتیلن، مخزن آب آنتی باکتریال در برابر باکتری ها مقاوم هست و امکان رشد باکتری ها در آنها وجود ندارد. با توجه به رشد روز افزون استفاده از مخزن پلی اتیلن به عنوان مخزن آب شرب بهداشتی منازل و ساختمان ها، بهداشتی بودن و بی ضرر بودن آنها برای سلامتی شهروندان از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مقاله بیان خواهیم کرد که آیا برای ذخیره آب شرب نیاز به مخزن آب آنتی باکتریال دارید یا خیر و آنتی باکتریال بودن این مخازن تا چه زمانی حفظ خواهد شد. اما پیش از آن ببینیم مخازن آنتی باکتریال چگونه تولید می شوند.

Continue reading

مخازن حجیم پلی اتیلن بیست هزار لیتری / تانکر 20000 لیتری

مخزن پلی اتیلن حجیم بیست هزار لیتری

مخازن حجیم پلی اتیلن 20000 لیتری ذر انواع تک لایه ( بی رنگ ) ، دولایه ، سه لایه ، چهار لایه و پنج لایه تولید می شود. این مخزن حجیم پلی اتیلن دارای ابعادی به قطر 290 cm و ارتفاع 340 cm می باشد. این مخزن حجیم پلی اتیلن دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو و پروانه بهداشتی و همچنین دارای نشان ملی استاندارد ایران می باشد .

ماده اولیه مورد استفاده در مخزن بیست هزار لیتری همچون کلیه ی محصولات پلاستونیک از پلی اتیلن فود گرید 3840 می باشد. برای اطمینان مشتریان گرامی، این محصول به 5 سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات به فروش می رسد.

Continue reading

مخزن قیفی پلی اتیلن

مخزن قیفی پلی اتیلن

مخزن قیفی پلی اتیلن که با عناوینی چون مخزن ته قیفی ، مخزن زوک ، مخزن ته قیفی شکل و مخزن مخروطی نیز شناخته می شوند به دلیل اینکه زیر آن ها به صورت مخروطی شکل است تمام مایعات درون آن به طور کامل قابل تخلیه شدن می باشد.

جنس مخازن قیفی از پلی اتیلن با گرید بهداشتی 3840 است و با داشتن گواهی نامه های استاندارد ایران و پروانه بهداشتی از سازمان غذا و دارو کاملاً برای نگهداری و ذخیره سازی آب شرب و دیگر مواد با قابلیت خوراکی مناسب و سازگار هستند.

Continue reading