مشخصات، ابعاد و قیمت وان 60 لیتری پلاستیکی | وان پلی اتیلن 60 لیتری

وان پلاستیکی 60 لیتری کم عمق تهیه شده از پلی اتیلن Food Grade است . پلی اتیلن مورد استفاده در تولید وان پلی اتیلن 60 لیتری مورد تایید وزارت بهداشت می باشد . این محصول دارای نشان استاندارد ملی ایران و سیب سلامت از سازمان غذا و دارو می باشد.
طول: 73cm / عرض: 73cm / ارتفاع: 17cm

این محصول به عنوان طشت و لگن کم عمق نیز به راحتی در آشپزخانه های خانگی و صنعتی نیز قابل استفاده است. ضخامت قابل توجه جداره آن باعث استحکام محصول می گردد. استفاده در صنعت شیلات یکی از موارد کاربرد این وان است.

وان پلاستیکی 60 لیتری

چه مواد و مایعاتی در داخل وان 60 لیتری پلاستیکی قابل نگهداری است؟

مواد یا مایعات گوناگونی را می توان درون وان های پلاستیکی ذخیره سازی کرد. مایعاتی نظیر آب و بسیاری از مواد اسیدی و شیمیایی خورنده در داخل وان پلاستیکی 60 لیتری قابل ذخیره سازی است و تنها تعداد معدودی از اسیدها نظیر اسید نیتریک با پلی اتیلن سازگار نیست و جهت ذخیره سازی درون وان 60 لیتری پیشنهاد نمی شود.

پیشنهاد می شود در صورتی که غیر از آب، مواد یا مایعات دیگری می خواهید ذخیره سازی کنید پیشنهاد می کنیم حتماً با کارشناس فنی شرکت مشورت نمایید.

وان های پلاستیکی با نام وان پلی اتیلن و یا وان صنعتی و شیلانی نیز شناخته می شود. برای خرید و استعلام قیمت بروز وان پلاستیکی 60 لیتری با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

0214455452202144554533 – plasticmakhzan.com

برای مشاهده لیست ابعاد و قیمت سایر وان های پلاستیکی فروشگاه پلاستیک مخزن می توانید به صفحه قیمت وان پلاستیکی صنعتی و شیلاتی مراجعه نمایید.

کلمه کلیدی اصلی: وان پلاستیکی 60 لیتری

کلمات مرتبط: وان، قیمت وان پلاستیکی ارزان، ابعاد وان، خرید وان پلاستیکی، لیست قیمت وان پلی اتیلن، وان پلاستیکی پلاستیک مخزن، لیست قیمت وان، وان پرورش ماهی، وان صنعتی، وان ارزان قیمت پلاستیکی، وان ساده، فروش وان پلاستیکی، قیمت وان شیلاتی، وان های پلاستیکی، وان پلاستیک مخزن، وان پلیمری، وان ارزان،