مشخصات، ابعاد و قیمت وان 150 لیتری پلاستیکی | وان پلی اتیلن 150 لیتری

وان 150 لیتری پلاستیکی لیتری تهیه شده از پلی اتیلن Food Grade مورد تایید وزارت بهداشت می باشد و دارای نشان استاندارد ملی ایران و سیب سلامت نیز است. این محصول به عنوان تشت و لگن دارای کاربری های متعددی است .  ضخامت قابل توجه جداره آن باعث استحکام محصول می گردد. پلی اتیلن مورد استفاده در تولید وان پلی اتیلن 150 لیتری مورد تایید وزارت بهداشت می باشد.

وان 150 لیتری PL99: طول: 99cm / عرض: 69cm / ارتفاع: 41cm

این محصول به عنوان تشت و لگن کم عمق نیز به راحتی در آشپزخانه های خانگی و صنعتی نیز قابل استفاده است. ضخامت قابل توجه جداره آن باعث استحکام محصول می گردد. استفاده در صنعت شیلات یکی از موارد کاربرد این وان است ضمن اینکه در کارخانه ها و کارگاه های صنایع غذایی نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد.

وان پلاستیکی 200 لیتری

چه مواد و مایعاتی در داخل وان 150 لیتری پلاستیکی قابل نگهداری است؟

مواد یا مایعات گوناگونی را می توان درون وان های پلاستیکی ذخیره سازی کرد. مایعاتی نظیر آب و بسیاری از مواد اسیدی و شیمیایی خورنده در داخل وان پلاستیکی 150 لیتری قابل ذخیره سازی است و تنها تعداد معدودی از اسیدها نظیر اسید نیتریک با پلی اتیلن سازگار نیست و جهت ذخیره سازی درون وان 150 لیتری پیشنهاد نمی شود.

پیشنهاد می شود در صورتی که غیر از آب، مواد یا مایعات دیگری می خواهید ذخیره سازی کنید پیشنهاد می کنیم حتماً با کارشناس فنی شرکت مشورت نمایید.

وان های پلاستیکی با نام وان پلی اتیلن و یا وان صنعتی و شیلانی نیز شناخته می شود. برای خرید و استعلام قیمت بروز وان پلاستیکی 150 لیتری با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

0214455452202144554533 – plasticmakhzan.com

برای مشاهده لیست ابعاد و قیمت سایر وان های پلاستیکی فروشگاه پلاستیک مخزن می توانید به صفحه قیمت وان پلاستیکی صنعتی و شیلاتی مراجعه نمایید.