وان حمام ارزان *** ابعاد و قیمت وان حمام پلاستیکی کودک و بزرگسال

وان حمامی پلاستیکیوان حمامی پلاستیکی، گزینه ای عالی برای افرادی است که تمایلی به خرید وان های حمام ثابت گران قیمت ندارند و تمایل دارند وان حمام ارزان قیمت با قابلیت جابه جایی و حمل آسان استفاده نمایند.

وان حمام پلاستیکی تولید شده از پلی اتیلن درجه یک استحکام بسیار بالایی دارد و در برابر ضربات و فشار آب کاملاً مقاوم است.

مزایای وان حمامی پلاستیکی

وان حمامی پلاستیکی به طور ویژه برای استفاده در حمام های خانگی تولید شده اند قیمت به مراتب پایین تری نسبت به سایر وان ها دارند و پس از استفاده به راحتی می توان آنها را به خارج از حمام انتقال داد. علاوه بر این می توان وان پلاستیکی را به طور ثابت نیز استفاده کرد.

ویژگی کلی وان های حمام پلاستیکی، تولید شده از پلی اتیلن با کیفیت و درجه یک شامل موارد زیر است:

*سبک و انعطاف پذیر            * استفاده آسان بدون نیاز به نصب               *مقاوم در برابر ضربه و فشار

*عدم اتلاف دمای آب             *مقاوم در برابر اشعه فرابنفش نور آفتاب     *مقاومت در برابر خوردگی

*قیمت کمتر نسبت به سایر وان ها       *گارانتی و ضمانت نامه محصول    *استانداردهای بهداشتی

آیا نگران پلاستیکی بودن و استحکام وان حمامی پلاستیکی هستید؟

به دلیل اینکه از گذشته ذهنیت ما در رابطه با محصولات پلاستیکی همواره محصولاتی با شکننده ای و کیفیت پایین بوده است احتمالاً بسیاری از شما با شنیدن نام وان حمام پلاستیکی نیز چنین تصوری خواهید داشت.

وان حمام پلاستیکی
وان حمام پلاستیکی – وان حمام پلی اتیلن – وان پلاستیکی حمامی قابل حمل ارزان قیمت

در این خصوص باید بگوییم که وان پلاستیکی حمام از پلی اتیلن 3840 با ضخامت بسیار مناسب تولید شده است. استحکام این وان شما را شگفت زده خواهد کرد ضمن اینکه این استحکام همراه با انعظاف ذاتی پلی اتیلن ترکیب شده. برای اینکه جای هیچ گونه شک و شبهه ای باقی نماند این محصولات با گارانتی تعویض 4 ساله عرضه می شوند. البته ما بعید میدانیم در صورت رعایت نکات ساده زیر روزی نیازمند به استفاده از این گارانتی شوید.

  • از نصب وان حمام در نزدیکی شعله و آتش اجتناب نمایید.
  • سطح محل نصب وان کاملاً باید صاف باشد و هیچگونه نا همواری وجود نداشته باشد.
  • از برخورد شدید اجسام نوک تیز به بدنه وان پلاستیکی حمام اجتناب شود.

کاتالوگ وان حمام پلاستونیک

ابعاد و قیمت وان حمامی پلاستیکی

وان حمامی پلاستیکی کوچک :  ابعاد : طول 126 cm و عرض 69 cm و ارتفاع قسمت قرار گیری سر 65 cm و حداکثر ارتفاع آبگیری 46 cm می باشد. یک فرد بزرگسال با 175 سانتیمتر قامت می تواند با خم کردن پاها از این وان به خوبی استقاده کند.

وان حمامی پلاستیکی بزرگ (وان حمامی بزرگسالان) : ابعاد طول 158 cm و عرض 69 cm و ارتفاع قسمت قرار گیری سر 67 cm و حداکثر ارتفاع آبگیری 46 cm سانتی متر می باشد.  یک فرد بزرگسال با 175 cm قامت می تواند بدون خم کردن پاها از این وان به خوبی استقاده کند.

وان حمامی پلاستیکی بزرگ مدل PL (وان حمامی بزرگسالان) : ابعاد طول 153 cm و عرض 70 cm و ارتفاع قسمت قرار گیری سر 58 cm و حداکثر ارتفاع آبگیری 48 cm سانتی متر می باشد.  یک فرد بزرگسال با 175 cm قامت می تواند بدون خم کردن پاها از این وان به خوبی استقاده کند.

تصویر وان حمام وان حمامی پلاستیکی کودک و بزرگسال

برای اطلاع از قیمت بروز وان حمام پلاستیکی کودک و بزرگسال و خرید وان پلاستیکی ارزان با شماره 02144547116 تماس بگیرید.

آیا می توان از وان حمام پلی اتیلن (پلاستیکی) به صورت دائمی و ثابت و به جای وان سرامیکی استفاده کرد؟

بله. با زیر سازی مناسب می توان از این وان ها به صورت دائمی استفاده کرد. در پایین این وان ها امکان سوراخ کاری و نصب خروجی امکان پذیر است.

خرید وان پلاستیکی ارزان، قیمت وان پلاستیکی ارزان، قیمت وان پلاستیکی بزرگسال، خرید وان پلاستیکی بزرگسالان، وان ارزان قیمت، قیمت وان حمامی پلاستیکی کودک

برای مشاهده ابعاد و قیمت منبع آب، قیمت مخزن آب و یا قیمت تانکر آب پلاستیکی به صفحه ابعاد و قیمت ها مراجعه نمایید. همچنین علاوه بر وان حمام پلاستیکی، وان های پلاستیکی صنعتی و شیلاتی نیز موجود می باشند. برای مشاهده لیست ابعاد وان پلاستیکی صنعتی و شیلاتی کلیک نمایید. برای مشاهده لیست قیمت مخزن پلی اتیلن نیز اینجا را کلیک نمایید.