مخزن 8000 لیتری عمودی – ابعاد و قیمت منبع یا تانکر آب 8 هزار پلاستیکی

مخزن 8000 لیتری عمودی پلاستونیک و طبرستان از جنس پلی اتیلن و مواد نو HDPE 3840 هستند و مرغوب ترین پلی اتیلن موجود در بازار داخلی به حساب می آیند. مخزن پلی اتیلن عمودی نسبت به سایر محصولات موجود در بازار از مزیت های زیادی برخوردار است که در ادامه به آن ها می پردازیم. علاوه بر آن مخزن 8000 لیتری عمودی مورد نظر در دسته مخزن های سه لایه قرار دارد. سه لایه بودن این محصول موجب می شود آب شرب درون مخزن شما از جلبک زدگی در امان باشد و دیگر نگران بو و مزه ی آب شرب درون مخزن خود نخواهید بود.

ابعاد و قیمت مخزن 8000 لیتری عمودی پلاستونیک

کد محصول: 6392 طول:
ماده اولیه : PE3840 FoodGrade قطر: 195 cm
محافظت در برابر UV: دارد ارتفاع: 295 cm
قطر درب: 53 cm قطر دریچه:  47 cm
حداکثر سایز قابل نصب اتصالات:  تا 4 اینچ قیمت سه لایه :
296,900,000 ریال
گارانتی تعویض: 5 سال + 10 سال خدمات قیمت تک لایه:
288,280,000 ریال
مخزن 8000 لیتری پلاستونیک منبع تانکر آب

مخزن 8000 لیتری عمودی پلاستونیک

ابعاد و قیمت مخزن 8000 لیتری عمودی طبرستان

 • قیمت : 224,623,000
 • ارتفاع : 281 cm
 • قطر : 201 cm

مخزن 8000 لیتری عمودی طبرستان

چرا مخزن پلی اتیلن 8000 لیتری بخریم؟

 • وزن مناسب
 • دوام بالا
 • مقاومت بالا و نگهداری راحت
 • قیمت مناسب و ارزان
 • نصب سریع و آسان، عمر مفید بالا، بهداشتی ماندن آب، عدم تغییر بو و مزه آب و …

وزن مناسب: مزیت مخزن پلی اتیلنی نسبت به مخازن فلزی و فایبرگلاس بی شمار است، یکی از این مزیت ها وزن آن هاست. وزن مخزن پلی اتیلنی بسیار سبک تر از یک مخزن فلزی یا فایبرگلاس است.

دوام بالا: از مزایای دیگر می توان به دوام آن اشاره کرد، طول عمر یک مخزن پلی اتیلن چند برابر یک مخزن فلزی است. البته توجه داشته باشید که یک مخزن پلی اتیلنی خوب و با دوام باید از مواد اولیه نو و FOOD GRADE تولیده شده باشد تا بتوان بهترین بهره را از آن برد.

مقاومت بالا و عدم زنگ زدگی: مخازن پلی اتیلن مقاومت بالایی داشته و زنگ نمی زنند. این در حالیست که  یک منبع آهنی یا فلزی به دلیل زنگ زدگی یا خوردگی مخصوصا در نقطه اتصالات و جوش ورق های گالوانیزه به یکدیگر باید هر چند وقت یکبار به صورت دوره ای تعمیر شوند؛ به این منظور ورق های ضد خوردگی را پس از تخلیه آب درون مخزن تجدید میکنند. حتی در مورد مخازن فایبر گلاس نیز ترک های ریز در دیواره ی مخزن در طولانی مدت موجب نشت آب می شوند که با الیاف و رزین نشتی گیری می گردند.

ضد جلبک بودن مخزن پلاستیکی 8000 لیتری عمودی پلاستونیک و طبرستان

مواد اولیه بکار رفته در ساخت یک مخزن آب نقش مهمی در رشد جلبک در آن دارد. بی رنگ بودن و تک لایه بودن یک مخزن امکان رشد جلبک را در آن فراهم میکند، چرا؟ به این دلیل که مخزن تک لایه نور خورشید را از خود عبور می دهد، عبور نور و آب ساکن درون مخزن شرایط بسیار مناسبی برای رشد و نمو جلبک هاست که این امر سبب تغییر در بو و مزه ی آب درون آن می شود و ممکن است سلامت شما و عزیزانتان را به خطر بیاندازد. اگر می خواهید از یک مخزن تک لایه استفاده کنید باید در پیدا کردن جای مناسب دقت کنید. سه لایه بودن منبع پلی اتیلنی مانع از رشد جلبک ها می شود؛ چرا که لایه مشکی میانی این مخزن مانع عبور نور خورشید که عامل اصلی ایجاد جلبک در مخزن آب است، میشود. شما می توانید مخزن خود در معرض نور آفتاب و یا در محیط روشن قرار دهید و نگران جلبک هایی که موجب تغییر بو و مزه ی آب می شوند نباشید.

منبع پلی اتیلنی ضد باکتری

مخازن ضد باکتری یا Antibacterial مخازنی هستند که امکان رشد باکتری در آن وجود ندارد. به این منظور از روش های مختلفی مثل Bacteriostatic agent یا پلیمر آنتی باکتریال تماسی استفاده می شود.
– روش Bacteriostatic agent: روشیست که منابع غذایی مورد نیاز باکتری در آن از بین میروند، مثل استفاده از مخازن ضد جلبک که امکان رشد جلبک در آن وجود ندارد پس ماده ی غذایی ای هم برای باکتری وجود نخواهد داشت زیرا جلبک هایی که می میرند تنها غذای این گونه باکتری ها در آب شهری هستند.
– روش پلیمر آنتی باکتریال تماسی: به این منظور از پلی اتیلنی استفاده می شود که در ساختار خود ماده ی پادزیست داشته باشد. این پلی اتیلن را در داخلی ترین لایه مخزن قرار میدهند تا در تماس مستقیم با آب باشد. البته باید توجه داشت که در این روش سطح داخلی مخزن باید همواره تمیز باشد تا لایه ی داخلی عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دهد، به همین دلیل علاوه بر نظافت منظم دیواره ی داخلی مخزن باید در قسمت ورودی آب نیز از پیش فیلتر مناسب استفاده شود. نکته بسیار مهم این است که هرگز قبل از مخزن اصلی ساختمان از فیلتر ذغال فعال استفاده نکنید؛ کلر ماده ی اصلی آنتی باکتریال درون آب شرب است، هنگامی که این آب از فیلتر ذغال فعال عبور کند، کلر خود را از دست می دهد و نباید آن را در مخزن ذخیره کرد و باید به سرعت مصرف شود.

نیاز به ذخیره حجمی بیشتر از 8000 لیتر را دارید؟ ؛ اتصال مخازن پلی اتیلنی پلاستونیک و طبرستان به روش موازی راه حل شماست.

اگر برای ذخیره مایع مورد نظر خود به دنبال حجمی بیشتر از 8000 لیتر هستید، یکی از راهکار ها اتصال چند مخزن به یک دیگر است. برای اینکار می توان دو مخزن 8000 لیتری را با استفاده از یک شاه لوله بهم متصل کرد و حجم بیشتری دراختیار شما قرار خواهد گرفت. اینکار حتی سبب می شود تا اگر به هر دلیلی یکی از مخازن از دسترس خارج شد، مخزن دیگری آب مورد نیاز را تامین کند. این منبع ها به روش موازی و یا سری به یک دیگر متصل می شوند.

آیا منبع 8000 لیتری عمودی برای نصب در منازل مسکونی و آپارتمان ها مناسب است؟

منبع 8000 لیتری 3 لایه پلاستونیک و طبرستان تمامی استاندارد های بهداشتی به منظور ذخیره سازی آب شرب را دارا می باشند. تانکر عمودی 8000 لیتری مناسب نصب برای 32 واحد مسکونی است.

فیتینگ و اتصالات

از آنجایی که مخزن پلی اتیلن یا همان تانکر پلاستیکی برای کاربرد های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد، تمامی مخزن های موجود در سایت پلاستیک مخزن به صورت پیش فرض خام و بدون اتصالات هستند. البته امکان سوراخکاری و نصب فیتینگ و اتصالات مورد نیاز با درخواست مشتری وجود دارد. پس از ثبت سفارش مخزن مورد نظر، می توانید اتصالات مد نظر به همراه نحوه قرارگیری آن ها بر روی مخزن را انتخاب بفرمایید. پس از انتخاب شما، سوراخکاری و نصب فیتینگ در انبار صورت می گیرد و مخزن به صورت آماده نصب برای شما ارسال می شود.

اتصالات پیشنهادی مخزن 8000 لیتری عمودی یا ایستاده

سایز متداول برای این محصول ورودی 3.4 اینچ، خروجی یک اینچ و شناور 3.4 اینچ می باشد.

نحوه ارسال مخزن پلاستیکی 8000 لیتری عمودی طبرستان و پلاستونیک

 • نحوه ارسال و حمل مخازن 8000 لیتری عمودی یا ایستاده

  ارسال این مخزن توسط خاور صورت می گیرد. مخزن 8000 ایستاده در استان های تهران و البرز به صورت فوری و در همان روز ارسال می شود. در سایر استان ها در صورت عدم وجود نمایندگی در استان مورد نظر شما، ارسال بین 3 الی 5 روز بوسیله دفاتر باربری ارسال انجام می شود.
 • نحوه تخلیه مخزن 8000 لیتری

  سکوی تخلیه ای با استفاده از پالت و لاستیک های فرسوده اتومبیل ایجاد کنید – با استفاده از جرثقیل و با کمک 5 نفر مخزن را ابتدا بر روی پالت و سپس سطح زمین منتقل کنید.

گارانتی

 • گارانتی مخزن پلی اتیلنی 8000 لیتری عمودی پلاستونیک

مخزن 8000 لیتری اگر برطبق دستور العمل اعلامی شرکت نصب شود، میتوان بدون هیچ مشکلی تا سال ها از آن استفاده کرد. برای تضمین کیفیت محصول با 5 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود.

 • گارانتی منبع پلی اتیلنی 8000 لیتری عمودی طبرستان

مخزن پلاستیکی 8000 لیتری ایستاده طبرستان دارای گارانتی 5 ساله خدمات پس از فروش می باشد.

دیگر ویژگی های مخزن پلی اتیلنی 8000 لیتری عمودی طبرستان و پلاستونیک

 • این منبع از پلی اتیلن فود گرید 3840 تولید می شود.
 • ماده اولیه : PE3840 Food Grade
 • رنگ بکار رفته در این تانکر: رنگ های Food Grade و خوراکی.
 • دارای لایه محافظت کننده اشعه یو وی آفتاب ( طول عمر بسیار بالا در هر شرایط آب و هوایی، حتی در صورت نصب و جای گذاری زیر نور آفتاب )
 • امکان نصب کلیه اتصالات، شناور و شیر قبل از ارسال به مشتری در انبار کارخانه