مخزن 70 لیتری -ابعاد و قیمت خرید تانکر پلاستیکی 70 لیتری

مدل: 1-مخزن 70 لیتری، 2-مخزن پلی اتیلن 70 لیتری، 3-تانکر پلاستیکی 70 لیتری

مخزن 70 لیتری به صورت افقی یا خوابیده از جنس پلی اتیلن است. پلی اتیلن از خانواده مواد پلاستیکی است که ویژگی های آن باعث شده برای تولید مخزن، منبع و تانکر ذخیره سازی بسیار مناسب باشد.

در ساخت مخزن پلی اتیلن 70 لیتری افقی از بهترین متریال ساخت مخازن پلی اتیلن استفاده شده است به همین دلیل مخزن، منبع یا تانکر پلاستیکی 70 لیتری طول عمر بسیار بالایی دارد. این مخزن آب 70 لیتری در بازار با نام های مخزن پلاستیکی 70 لیتری، مخزن 70 لیتری پلی اتیلنی، تانکر پلاستیکی 70 لیتری، مخزن پلیمری 70 لیتری نیز شناخته می شود. جنس تمامی آنها از پلی اتیلن 3840 پتروشیمی تبریز است.

کد محصول: ۶۳۵۱ طول: 
نوع محصول: مخزن پلی اتیلن عمودی قطر: ۱۰۹ سانتیمتر
ظرفیت : ۱۰۰۰ لیتر ارتفاع: ۱۴۵ سانتیمتر

قیمت:به دلیل نوسانات قیمت تماس بگیرید.

Upload Image...

ویژگی های تانکر پلاستیکی 70 لیتری:

70 liter polyethylene or plastic water tank

  • در انواع تک لایه ، دو لایه ، سه لایه (ضد جلبک) ، چهار لایه فوم دار و پنج لایه
  • وزن کم، استحکام بالا، مقاوم در برابر خوردگی، امکان نصب انواع اتصالات
  • دارای مهر ملی استاندارد و سیب سلامت
  • تولید شده از پلی اتیلن Food Grade
  • کلیه ابعاد به میلیمتر می باشند.

مخزن 70 لیتری پلاستیکی ابعاد بسیار مناسبی دارد و به راحتی توسط یک نفر قابل جابه جایی است. این مخزن با حجم 70 لیتر، دارای یک دربی است که در وسط آن قرار داده شده است.

مخزن 70 لیتری به صورت پیش فرض فاقد اتصالات ورود و خروج می باشد. به همین دلیل در صورت تمایل به نصب ورود، خروج و شناور می توانید در هنگام ثبت سفارش مخزن پلی اتیلن 70 لیتری این موضوع را به اطلاع کارشناسان فروش ما برسانید.

02144541375 – plasticmakhzan.com

نحوه خرید و ارسال مخزن پلی اتیلن 70 لیتری:

برای خرید مخزن 70 لیتری می توانید به صورت تلفنی و یا حضوری اقدام نمایید. پس از ثبت سفارش مخزن پلی اتیلن 70 لیتری به صورت فوری و در همان روز ثبت سفارش در استان های تهران و البرز ارسال می شود. در استان های همجوار نیز امکان ارسال در کمتر از 24 ساعت وجود دارد. برای سایر استان ها نیز از طریق خدمات پستی و باربری ها ارسال انجام می شود.

کلیه محصولات ارسال شده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. همچنین این محصولات دارای بیمه نامه نیز می باشند تا برای مشتریان گرامی هیچگونه نگرانی ایجاد نشود.

برای مشاهده ابعاد و قیمت منبع آب، قیمت مخزن آب و یا قیمت تانکر آب پلاستیکی به صفحه ابعاد و قیمت ها مراجعه نمایید.