بهترین مخزن آب برای ذخیره و نگهداری آب شرب کدام است؟

بهترین مخزن آب

بهترین مخزن آب

  در حال حاضر با توجه به نظر کارشناسان و آزمایشات صورت گرفته در دنیا، مخازن آب گرانقیمت استیل ضد زنگ و مخازن پلی اتیلن تولید شده از مواد اولیه نو و غیر بازیافتی ، از جمله بهترین مخازن آب برای نگهداری آب شرب بهداشتی برای مصارف خوراکی هستند. البته به دلیل گران بودن مخازن استیل و همچنین مشکلات مربوط به نصب و جابه جایی آن، بسیاری مخازن پلی اتیلن پلاستونیک را به نسبت مخازن فلزی استیل ترجیح می دهند. اما اگر به مخازن پلاستونیک دسترسی نداشتید لطفا به این نکات حتمی توجه فرمایید :

1- ظرفیت اسمی مخزن با ابعاد آن سازگار باشد. دیده شده که مخازن کمتر از 1000 لیتر را به عنوان 1000 لیتری و با قیمت ارزانتر به مشتریان در فروشگاه ها عرضه می کنند. به ساذگی می توانید خصوصا در مخازن عمودی ظرفیت آنها را مطابق حجم استوانه محاسبه کنید.

2- از خرید مخازن ارزان سنگین جدا احتراز کنید. به هیچ عنوان به عنوان مخازن آب شرب از آنها استفاده نکنید. این مخازن به کمک مواد بازیافتی تولید می شوند . به دلیل مقاومت مکانیکی پایین مواد کهنه و بازیافتی ناچارا آنها را سنگین تولید می کنند. مخازن تولید شده با این مواد شکننده هستند و موقع شکستن به سختی تعمیر می شوند. یعنی جوش پدیری آنها پایین است.

بهترین مخزن آب پلی اتیلن برای نگهداری آب شرب کدام است؟

بهترین مخزن آب پلی اتیلن
بهترین مخزن آب پلی اتیلن برای ذخیره آب شرب، مخازن سه لایه ضد جلبک هستند

در حال حاضر بهترین مخزن آب پلی اتیلن برای ذخیره و نگهداری آب شرب، مخزن آب پلی اتیلن سه لایه ضد جلبک هستند که دارای نشان استاندارد و سیب سلامت از وزارت بهداشت باشد. با توجه به گزارش های برخی از مشتریان در خصوص تقلبی بودن پروانه های بهداشتی، حتماً باید پیش از خرید اقدام به استعلام گواهی نامه ها و پروانه های بهداشتی نمایید.

سایر مزایای مخازن آب پلی اتیلن یا پلاستیکی

قیمت پایین – قابلیت نصب و جابه جایی آسان، طول عمر بالا، مقاوم در برابر خوردگی، تولید در سایزها و قالب های متنوع

آیا هر نوع مخزن آب پلی اتیلن سه لایه مناسب ذخیره سازی آب است؟

با توجه به افزایش تقاضا برای خرید مخزن آب پلی اتیلن، متاسفانه برخی از تولید کنندگان برای افزایش سود خود بسیاری از نکات تولید مخازن پلی اتیلن را رعایت نمی کنند. از استفاده از مواد اولیه بی کیفیت یا بازیافتی گرفته تا کاهش حجم مخزن (مثلاً تولید مخزن 800 لیتری با نام مخزن 1000 لیتری) و ده ها شگرد دیگر موجب شده بسیاری از هموطنان دچار مشکل شوند. به همین دلیل توصیه می کنیم حتماً حتماً از برند معتبر، فروشنده معتبر به همراه گواهی نامه های بهداشتی خرید خود را انجام دهید.

ما در وب سایت پلاستیک مخزن  (plasticmakhzan) تولیدات معتبرترین تولیدکنندگان مخازن پلی اتیلن در ایران را عرضه می نماییم. کلیه این محصولات با گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی به فروش می رسند. برای ارائه مشاوره و خرید با شماره 02144541375 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.